Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Not translated
te: అనువాదం కాలేదు

en: Translation
te: అనువాదం

en: About
te: గురించి

en: Source language
te: మూల భాష
