Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Published
tr: Yayında

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Not translated
tr: Çevrilmemiş

en: Translation
tr: Çeviri

en: About
tr: Hakkında

en: outdated
tr: eski

en: Source language
tr: Kaynak dil

en: No translatable fields
tr: Çevrilebilir alan yok

en: Translations of %label
tr: %label çevirileri

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
tr: <strong>@language_name (Özgün dil)</strong>
