Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Add
ug: قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Not translated
ug: تەرجىمە قىلىنمىدى

en: About
ug: ھەققىدە
