Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: n/a
be: [няма]

en: Published
be: Апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Not translated
be: Не перакладзена

en: Translation
be: Пераклад

en: About
be: Аб

en: outdated
be: састарэлы

en: Translations of %label
be: Пераклады %label
