Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi

en: Not translated
cy: Heb ei gyfieithu

en: outdated
cy: wedi dyddio
