Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: n/a
el: δ/υ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Not translated
el: Χωρίς μετάφραση

en: Translation
el: Μετάφραση

en: About
el: Περί

en: outdated
el: ετεροχρονισμένο

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: Translations of %label
el: Μεταφράσεις του %label
