Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Add
et: Lisa

en: n/a
et: puudub

en: Published
et: Avaldatud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Translation
et: Tõlge

en: About
et: Programmist

en: outdated
et: vananenud

en: Source language
et: Algne keel

en: No translatable fields
et: Tõlgitavaid välju ei ole

en: Translations of %label
et: %label tõlked

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
et: <strong>@language_name (Algne keel)</strong>
