Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
