Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add
uk: Додати

en: n/a
uk: н/д

en: Published
uk: Опубліковано

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Translation
uk: Переклад

en: About
uk: Про модуль

en: outdated
uk: застаріло

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: No translatable fields
uk: Доступні для перекладу поля відсутні

en: Translations of %label
uk: Переклади %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
uk: <strong>@language_name (Оригінальна мова)</strong>
