Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: n/a
cs: není

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: Translation
cs: Překlad

en: About
cs: Popis

en: outdated
cs: zastaralé

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: No translatable fields
cs: Žádná přeložitelná pole

en: Translations of %label
cs: Překlady pro %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
cs: <strong>@language_name (Originální jazyk)</strong>
