Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: n/a
fi: ei mitään

en: Published
fi: Julkaistu

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Not translated
fi: Kääntämättä

en: Translation
fi: Käännös

en: About
fi: Tietoja

en: outdated
fi: vanhentunut

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: No translatable fields
fi: Ei käännöskelpoisia kenttiä

en: Translations of %label
fi: Käännökset %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
fi: <strong>@language_name (Alkuperäinen kieli)</strong>
