Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: n/a
he: -ללא-

en: Published
he: מפורסם

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Translation
he: תרגום

en: About
he: אודות

en: outdated
he: לא מעודכן

en: Source language
he: שפת מקור

en: Translations of %label
he: תרגומים של %label
