Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Add
os: Бафтау
