Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Add
vi: Thêm

en: n/a
vi: không có

en: Published
vi: Đã công bố

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Not translated
vi: Chưa được dịch

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: About
vi: Giới thiệu

en: outdated
vi: quá cũ
