Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Add
af: Voeg by

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: outdated
af: verouderd
