Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: n/a
pl: n.d.

en: Published
pl: Opublikowane

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: About
pl: O stronie

en: outdated
pl: nieaktualne

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: No translatable fields
pl: Nieprzetłumaczalne pole

en: Translations of %label
pl: Tłumaczenie %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
pl: <strong>@language_name (Oryginalny język)</strong>
