Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Not translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்படாதது

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: outdated
ta: நாட்பட்டது
