Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Add
ur: شامل کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں
