Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Published
am: የታተመ

en: Translation
am: ትርጉም
