Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Published
ar: منشور

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Not translated
ar: غير مترجم

en: Translation
ar: الترجمة

en: About
ar: حول

en: outdated
ar: قديمة

en: No translatable fields
ar: لا يوجد حقول قابلة للترجمة
