Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Add
bg: Добави

en: Published
bg: Публикувано

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Not translated
bg: Непреведено

en: outdated
bg: не актуализирано
