Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Add
bs: Dodaj

en: Published
bs: Objavljeno

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Not translated
bs: Nije prevedeno

en: Translation
bs: Prevod

en: outdated
bs: star
