Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Add
ca: Afegeix

en: n/a
ca: n/d

en: Published
ca: Publicat

en: Not published
ca: No publicat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Not translated
ca: Sense traduir

en: Translation
ca: Traducció

en: About
ca: Detalls

en: outdated
ca: obsoleta

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: No translatable fields
ca: No hi ha camps traduïbles

en: Translations of %label
ca: Traduccions de %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ca: <strong>@language_name (Llengua original)</strong>
