Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Published
eu: Argitaratua

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Not translated
eu: Itzuli gabe

en: Translation
eu: Itzulpena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: No translatable fields
eu: Itzuli ezin daitezkeen eremuak

en: Translations of %label
eu: %label-ren itzulpenak
