Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: n/a
hu: n. a.

en: Published
hu: Közzétéve

en: Not published
hu: Rejtett

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Not translated
hu: Nincs lefordítva

en: Translation
hu: Fordítás

en: About
hu: Leírás

en: outdated
hu: nem aktuális

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: No translatable fields
hu: Nem lefordítható mezők

en: Translations of %label
hu: %label fordításai

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
hu: <strong>@language_name (Eredeti nyelv)</strong>
