Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
