Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Published
nn: Publisert

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg
