Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă

en: Published
ro: Publicat

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Not translated
ro: Netradus

en: Translation
ro: Traducere

en: About
ro: Despre

en: outdated
ro: expirat

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: No translatable fields
ro: Nici un câmp traductibil

en: Translations of %label
ro: Traduceri pentru %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ro: <strong>@language_name (Limba originală)</strong>
