Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: n/a
sl: n/d

en: Published
sl: Objavljeno

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: About
sl: O modulu

en: outdated
sl: zastarelo
