Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Add
az: Əlavə et

en: n/a
az: yox

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Translation
az: Tərcümə

en: About
az: Haqqında

en: outdated
az: köhnəlmişdir

en: Source language
az: Mənbə dili
