Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Add
oc: Apondre

en: n/a
oc: n/d

en: Published
oc: Publicat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Not translated
oc: Pas traduit

en: Translation
oc: Traduccion

en: About
oc: A prepaus

en: outdated
oc: traduccion perimida

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: No translatable fields
oc: Aucun camp traduisible

en: Translations of %label
oc: Traduccions de %label
