Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: outdated
th: ล้าสมัย
