Multilanguage Form Display (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Not translated
hr: Nije prevedeno

en: Translation
hr: Prijevod

en: About
hr: Opis

en: outdated
hr: zastarjelo
