Multilanguage Form Display (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: n/a
sk: nie je

en: Published
sk: Zverejnené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Not translated
sk: Nepreložené

en: Translation
sk: Preklad

en: About
sk: Informácie o

en: outdated
sk: zastaraný

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk
