Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Add
fa: افزودن

en: n/a
fa: هیچ

en: Published
fa: منتشر شده

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: Translation
fa: ترجمه

en: About
fa: درباره

en: outdated
fa: منسوخ
