Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: Add
is: Stovna

en: Published
is: Útgivið

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Not translated
is: Ikki týtt

en: About
is: Um

en: outdated
is: útgingin
