Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი
