Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Add
lv: Pievienot

en: n/a
lv: n/p

en: Published
lv: Publicēts

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Translation
lv: Tulkojums

en: About
lv: Par

en: outdated
lv: novecojis

en: Source language
lv: Avota valoda
