Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Add
ru: Добавить

en: n/a
ru: н/д

en: Published
ru: Опубликовано

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Not translated
ru: Не переведено

en: Translation
ru: Перевод

en: About
ru: Информация

en: outdated
ru: устарело

en: Source language
ru: Исходный язык

en: No translatable fields
ru: Нет переводимых полей

en: Translations of %label
ru: Переводы %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ru: <strong>@language_name (Оригинальный язык)</strong>
