Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: About
se: Birra
