Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Published
sq: Publikuar

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: About
sq: Informacione

en: outdated
sq: i vjetër
