Multilanguage Form Display (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Published
sv: Publicerad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Not translated
sv: Ej översatt

en: Translation
sv: Översättning

en: About
sv: Om

en: outdated
sv: föråldrad

en: Source language
sv: Källspråk

en: No translatable fields
sv: Inga översättningsbara fält

en: Translations of %label
sv: Översättningar av %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
sv: <strong>@language_name (Ursprungligt språk)</strong>
