Multilanguage Form Display (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: n/a
ku: نییە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Not translated
ku: وەرنەگێڕراوە

en: About
ku: دەربارە

en: outdated
ku: کۆن بووە
