Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Packages
lt: Pakuotės

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Save and keep published
lt: Išsaugoti ir palikti publikuota

en: Save and unpublish
lt: Išsaugoti ir nebeskelbti

en: Save as unpublished
lt: Išsaugoti kaip nepaskelbta

en: Save and keep unpublished
lt: Išsaugoti ir palikti nepublikuota

en: Filter by name or description
lt: Filtruoti pagal pavadinimą ar aprašymą
