Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: ID
sr: ИД

en: File to import not found.
sr: Фајл за увоз није пронађен.
