Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta7) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image
ur: تصویر

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Icon
ur: آئیکن

en: ID
ur: شناخت

en: File to import not found.
ur: درآمد کے لیے بتائی گئی فائل نہیں ملی۔
