Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon
