Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Archive
sv: Arkiv

en: Icon
sv: Ikon

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Link text
sv: Länktext

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Document
sv: Dokument

en: Packages
sv: Paket

en: Text only
sv: Enbart text

en: About
sv: Om

en: Icon only
sv: Enbart ikon

en: - Select -
sv: - Välj -

en: File to import not found.
sv: Fil att importera hittades inte.

en: Menu Settings
sv: Menyinställningar

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Save and publish
sv: Spara och publicera

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: URL only
sv: Enbart URL

en: Show URL as plain text
sv: Visa URL som ren text

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Link text trimmed to @limit characters
sv: Länktexten avkortad till @limit tecken

en: Link text not trimmed
sv: Länktext ej avkortad

en: Add rel="@rel"
sv: Lägg till rel="@rel"

en: Save and keep published
sv: Spara och behåll publicerad

en: Save and unpublish
sv: Spara och avpublicera

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext

en: Save as unpublished
sv: Spara som ej publicerad

en: Save and keep unpublished
sv: Spara och behåll ej publicerad

en: Filter by name or description
sv: Filtrera på namn eller beskrivning

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
