Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: File to import not found.
kk: Импортталатын файл табылмады.
