Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
